Producent toreb ekologicznych

Producent Toreb EkologicznychProducent toreb ekologicznych

Nasza firma potrafi wyprodukować prawie każdy rodzaj torby papierowej, plastikowej i płóciennej. Możemy dostarczyć torby w  kolorach według skali Pantone. Następnie możemy wykonać nadruk metodą sitodruku nazwy/logo klienta na jakiejkolwiek nawierzchni lub na całej powierzchni z obu stron torby prezentowej.

Producent toreb ekologicznych na zamówienie

Dla ekologicznych toreb włókiennych zapewniamy włókienny materiał w skali kolorów Pantone, i zrobienie nadruku metodą sitodruku na tej powierzchni, czyniąc tak, aby wyglądało to jak kolor włókna, który został wybrany. Możemy wyprodukować proste torby do wielokrotnego użytku bez żadnej wstawki, a także ulepszone torby ze wstawką na ścianach lub na dnie, lub w obu przypadkach.
Prawie że każdy zmieniony wybór może zostać dodany, żeby dopasować lub uzupełnić nazwę/ logo klienta lub wrażenie, jakie chcą przekazać. Te torby mogą być uszyte jako pokrowiec na garderobę w dodatku z zamkiem błyskawicznym dla łatwego otwierania i zamykania. Możemy dodać uchwyty wykonane ze sznurków (pojedyncze lub podwójne), aby torba mogła się zamykać. Możemy dostarczyć włókienne tkaniny o grubości wybranej przez klienta.

Producent ekologicznych toreb reklamowychProducent ekologicznych toreb reklamowych

Jako jeden z głównych producentów wszystkich rodzajów ekologicznych toreb na prezent,
osiągnęliśmy dobrą reputację i w kraju, i za granicą w pogoni za wysoką jakością i szybką obsługą naszych klientów. Nasze profesjonalne wyposażenie hali produkcyjnej, wykwalifikowani pracownicy, profesjonalny zespół sprzedaży są w stanie zaoferować ci to, czego pragniesz i oczekujesz w związku z torbą ekologiczną.  Jesteśmy profesjonalnym producentem ekologicznych toreb oraz posiadamy doświadczenie w różnych technikach drukarskich.

Torby ekologiczne bezpośrednio od producenta

Nasza firma jest obecnie wyposażona w parę zestawów maszyn do produkcji toreb z uchwytami, dwiema dużymi drukarkami, cyfrowe urządzenia do przygotowania druku i urządzenia automatyczne do wykańczania druku. Ręczne i profesjonalne wyposażenie linii produkcyjnej papierowych toreb na wysokim poziomie i mechanizmy ulepszające wyposażenia produkcji toreb papierowych. Aby dostarczyć naszym klientom jakościową torbę papierową i prędkie usługi, stale pracujemy z największym wysiłkiem.

Proces produkcji toreb ekologicznych wielokrotnego użytku

Proces produkcji torby z uchwytami przyklejonymi od wewnątrz na krawędzi otworu zawiera dziurkowanie materiału z przeciwległymi liniami przekłuwania umieszczonymi w odległościach odpowiednich do takich długości części, potrzebnych do produkcji. W podanej odległości od przeciwległych linii dziurkowania uchwyty są przyklejane w parach sąsiadujących do sieci, by w ten sposób zewnętrzna część uchwytu pokazała się ponad przeciwległymi liniami dziurkowania. Materiał jest połączony z cylindrycznym materiałem przez zagięcie krawędzi, tak, aby uchwyty były naprzeciw siebie.

Nakładające się krawędzie, które były zagięte, są sklejone, aby ukształtować rąbek. Te części są oddzielone wzdłuż przeciwległych linii dziurkowania, a każda część ma dolną część na końcu przeciwległego uchwytu. Spoiwa stosowane w tym materiale w przeciwległym kierunku między uchwytem, a zgięcia w kształcie Z są wykonane z powierzchni klejącej i zgięte od strony klejącej, wykorzystując ciśnienie, żeby zabezpieczyć górną krawędź torby na prezent przed rozerwaniem.

Torby ekologiczne bezpośrednio od producentaeko torby-producentlinia produkcyjna eko toreb

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany ekologicznymi torbami na zamówienie skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów zamówienia.